Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really nice . I love them
Color: White
Size: 20pcs/set
Price: 63kr
| Material | Aluminum Alloy |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | Car Charger |
| Color | White |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 2000LM |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Batteries Included | No |
| Certification | CE |
| SKU | sq2307219655492255 |
Brand Name: GLANBERT
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/GLANBERT-sc-0144705105.html
Quality: 7215068 people said the quality is very good!
Author: m***a
Date:
Review: Really nice . I love them
Color: White
Size: 20pcs/set
Author: G***t
Date:
Review: Sooooooo niceeeeeeeee🙉🙉🙉🙉🙉🙉🙉🙉🙉🙉🙉🙉🙉🙉🙉🙉
Color: White
Size: 23pcs/set
Author: e***1
Date:
Review: Good quality and useeful
Color: White
Size: 23pcs/set
Author: D***a
Date:
Review: led alb , superb
Color: White
Size: 20pcs/set
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.